.

Diskuze

Nová hip hopová star

20. října 2009 v 20:45

Justin Bieber

No jenom představa že tenhle hip hopový skřítek je o něco starší než já a už rozjíždí kariéru s pomocí Ushera a že jeho popularita stále stoupá no prostě....good

Povolání: Zpěvák
Věk: 15
Datum narození: 14. 03. 1994
Místo narození: London, Ontario, Canada
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 161 cm

Životopis

Justin Bieber se narodil 14. března 1994 v kanadském Stratfortu. Jeho auktuální hit je je jeho debutový singl "One Time" . "One Time" se hraje ve všech Amerických rádiích a na You Tube si na klip k videu kliklo během prvního dne přes 100 000 lidí!!!

Proslavil se díky You Tube !!! Jeho přespívané verze známých hitů bodovaly a náhodou si ho všiml i Usher, který mu právě pomáhá s přípravou první desky na které bude také sing "One Time"!!!!

Avant browser

8. července 2009 v 20:26

Avant Browser
Další z novějších a né moc známých vyhledávačů.Ale i přesto má výborné funkce stejně jako explorer7.

Je rychlý i když bez plug-inů,možná že je podporuje ale zatím sem na webu nenašel žádný,možná je to kvůli tomu že je zatim malo známý,ale konečně k jeho funkcím.

Avant Browser je uživatelské-přátelské rozhraní přinášející novou úroveň jasnosti a účinnosti.
Avant Browser je freeware To je pravda. 100% Zdarma!
Žádné ceny pro vás vůbec. Bez omezení.Ne Adware. Ne Spyware.

1.Zabudované-in AD / pop-up oken:
Snadno odstranit nechtěné AD bannerů a pop-up stránky automaticky jediným kliknutím.

2.Additional Mouse Funkce:
Pokud kliknete na odkaz na webovou stránku s prostřední tlačítko myši, odkaz bude otevřen v novém okně na pozadí.
Tato funkce je velmi užitečná pro otevírání příspěvky ve fóru.
Avant Browser také přichází s upravitelnými Mouse Gestures, s nímž můžete snadno navigovat prohlížeče pohybem myši.

3.Multi-Window Browsing:
Lidé více webových stránek současně.
Všechny otevřené stránky je možné snadno zastavit, osvěžení, uzavřené nebo pořádaných jedním kliknutím.4.Záložky jsou podobné jako u exploreru amá tu vlastnost že můžete měnit vzhledy prohlížeče.

5.Real režimu Celá obrazovka a alternativní Úplné Desktop režim

6.Zabudované-in pro vyhledávače:
Avant Browser je postaven-ve vyhledávačích.
Zabudované-in vyhledávačům umožní uživateli vyhledat webové stránky, obrázky, skupiny, adresáře, aktuality, texty a softwaru na internetu.

7.IE plná kompatibilita:
Avant Browser je u všech funkcí aplikace Internet Explorer, včetně Cookies, ovládací prvky ActiveX, Java Script, Real Player a Macromedia Flash.
IE záložek, jsou automaticky dovážené do Avant Browser.

8.Ovládací Vaše soukromí:
S Avant Browser, můžete snadno udržovat vaše soukromí vymazáním všech prohlíží stopy, jako např.: zadané adresy, Auto-Kompletní hesla, cookies, historie navštívených webů, dočasné soubory Internetu a vyhledávání klíčových slov.

9.Bezpečné zotavení:
Pokud Avant Browser je uzavřena nesprávně, všechny otevřené webové stránky jsou uložena a bude automaticky znovu otevřena v příštím spuštění počítače.

10.Přizpůsobitelný Skinymozilla firefox

8. července 2009 v 20:08
  • Rychlejší prohlížení webu
  • Blokování vyskakovacích oken
  • Prohlížení stránek v panelech
  • Snadná změna vzhledu
  • Intuitivní ovládání v češtině
  • Integrované hledání na Google
  • Mnoho doplňkových rozšíření
  • Jednoduchá instalace
Přijde mi o mnoho rychlejší než internet explorer7,má více možností ve vzhledu a stejně jako v exploreru můžete nainstalovat plug-iny s monohými funkcemi.Je největší konkurencí exploreru ale i přesto záleží na plug-inech.Měla sem oba vyhledávače,protože explorer byl pomalý tak na surfování sem používala spíše firefox,ale nešli mi mi kopírovat obrázky takže sem explorer používala zase na stahování.Možná žeby funkce obou byla lepší kdybych nainstalovala lepší plug-iny.

loga mozilla firefox:

abyste se dozvěděly více tak zde je článek z pcworld.cz
Webový prohlížeč Mozilla Firefox začal určovat směr vývoje podobných aplikací již v době svého prvního vydání, v roce 2004. V té době bezkonkurenčně ovládal internet webový prohlížeč Internet Explorer a přiznejme si, že nebylo o co stát. Pokud jste neměli dost odvahy, potřebné k experimentování s jinými alternativními prohlížeči, jako je např. Opera, nezbylo vám skoro nic jiného, než se smířit s produktem Microsoftu.

Webový prohlížeč Firefox byl čerstvý vítr do plachet. Byl všechno, co nebyl Internet Explorer. Byl rychlý, bezpečný a podporoval řadu rozšíření a plug-inů.

V průběhu dalších let se kvalita mírně zhoršovala. Mozilla neustále přidávala do prohlížeče nové funkce, ovšem za cenu ztráty výkonu, stability a zvýšení paměťové náročnosti aplikace. Počáteční úspěch Firefoxu si však vynutil i zlepšení internetového prohlížeče od společnosti Microsoft. I v tuto dobu byl Firefox v porovnání s Explorerem stále ještě lepším prohlížečem. Rozdíl mezi dvěma hlavními konkurenty, však již nebyl příliš velký.

Příchod Firefoxu 3.0 vrací tento prohlížeč na absolutní vrchol dnešních možností.
Paměťové nároky

Jeden ze zásadních problémů předchozí verze Firefoxu byl způsob, jakým aplikace pracovala s operační pamětí. Čím déle jste měli prohlížeč otevřený a čím více stránek jste měli zobrazeno, tím více paměti si aplikace nárokovala. Výsledek byl pro většinu uživatelů dost nepříjemný, obzvlášť pro ty, kteří neměli dostatek potřebné operační paměti. Firefox výrazným způsobem zpomaloval chod systému a znepříjemňoval práci s počítačem.

S tímto problémem souvisela i nijak zvlášť oslnivá stabilita prohlížeče. Podle našich zkušeností s Firefoxem 2.x přicházelo kompletní zhroucení nebo zamrznutí aplikace průměrně jednou za dva dny.

Navíc, Firefox 2.0 držel v paměti plné velikosti obrazových souborů. Ve chvíli, kdy jste měli zobrazen Jpeg nebo jiný komprimovaný formát obrázku, Firefox měl v paměti uložen celý nekomprimovaný soubor a to dokonce i ve chvíli, kdy jste stránku neprohlíželi. Díky tomu, že 100 kB obrázek může mít nekomprimovanou velikost např. 1 MB, byla paměť zaplněna velmi rychle.

V nové verzi programátoři Mozilly tuto vadu opravili, nebo alespoň minimalizovali. Nyní, pokud nemáte obraz přímo zobrazen, je v paměti uchováván v originální komprimované velikosti.

Firefox 3.0 nyní také používá časová pravidla pro uchovávání souborů v paměti. Při jejich navrhování vývojáři uvažovali tak, že po uplynutí určitého časového úseku je výhodnější uspořit důležité místo v paměti odstraněním předcházející stránky a to i za cenu případného delšího nahrávání stránky po stisknutí tlačítka "Zpět".
Výsledek je ten, že bez ohledu na jiná zlepšení je Firefox 3.0 rychlejší a stabilnější prohlížeč než jeho předchůdce. Testováním nové verze jsme zjistili, že Firefox 2.0.0.14 potřeboval v průměru o pět procent více paměti RAM na jeden otevřený panel prohlížeče ve srovnání s Firefoxem 3.0. Navíc jsme za celou dobu používání nové verze Firefoxu nezaznamenali jediné zamrznutí aplikace, přestože jsme se snažili provádět nachlup stejné operace, se kterými měla předchozí verze problémy.

autor:a-l-u-e-n

explorer

8. července 2009 v 19:52
Určitě každý zvás zná známý a proslulí internet explorer at 6., 7.nebo novou 8.
Tento vyhledávač používa přibližně 60%,dříve měla explorer větší populace lidí,ale dnes již kvuli konkurenci procenta klesají asi největší konkurencí je mozilla firefox.

Podle vlastních zkušeností je Internet exporer výborný jak na praci v kanceláři tak i doma,je jednoduchý a to je důležité hlavně pro začátečníky,o nové verzi zatim moc nevím a proto něco o ní je zkopírováno z -digiweb.ihned.cz hned pod logem
logo starší verze exploreru:

logo novější verze:Obsáhlá recenze: Otestovali jsme nový Internet Explorer 8

Co umí nový IE8? Kromě vyšší rychlosti a lepšího zabezpečení přináší i řadu vylepšení, která stojí za zmínku.
Společnost Microsoft uvolnila druhou beta verzi svého prohlížeče Internet Explorer 8 (IE8). Kromě vyšší rychlosti a lepšího zabezpečení přináší i řadu vylepšení, která stojí za zmínku.
explorer_1.jpgVedení Microsoftu už zřejmě nehodlalo dále přihlížet na neustále se zužující výseč v koláči nejpoužívanějších internetových prohlížečů, a proto se rozhodlo výrazně zapracovat na nadcházející verzi Internet Exploreru.
Dlouho očekávaná veřejná testovací verze tak přináší mnoho vylepšení jak v oblasti bezpečnosti a stability, tak zejména z pohledu běžného uživatele. V mnoha případech se jedná spíše o změny nebo novinky menšího charakteru, na ty nejvýznamnější se nyní podíváme podrobněji.

Vylepšená práce s panely

Pracujete-li často s velkým množstvím otevřených panelů (tabs), jistě uvítáte novinku nazvanou Tab Groups, která sjednocuje související panely do skupin.
Pokud z aktuální stránky otevřete nový panel, neobjeví se až konci řady, jak tomu bylo doposud, ale hned vedle toho aktuálního. Navíc bude od ostatních barevně odlišen. Související stránky jsou tak automaticky řazeny do barevných skupin, kterým je možné přiřadit i jiné panely a vše tak uzpůsobit momentálním potřebám.
explorer_2.jpgPravým kliknutím na některý z panelů se objeví nabídka, pomocí níž je možné ovládat celou skupinu. Zahrnuje například uzavření celé skupiny, její duplikaci či odebrání daného panelu ze skupiny. Jediné, co jsme v tomto ohledu postrádali, bylo opětovné otevření celé skupiny panelů. Každý panel je tak potřeba otevřít samostatně. Uvidíme, zda Microsoft tuto funkci do finální verze zahrne, či ne.

Další změnu zaznamenáte, pokud poprvé otevřete nový panel. Prohlížeč nyní nezobrazí jen prázdnou stránku, ale nabídne řadu užitečných odkazů. Můžete tak snadno otevřít nedávno zavřené panely nebo ty, které byly otevřeny před (nechtěným) ukončením prohlížeče. Zejména druhá zmíněná funkce tady chyběla, a třebaže je oproti konkurenčnímu Firefoxu o něco krkolomnější, mnoho uživatelů určitě potěší.
explorer_3.jpgZcela přepracován byl i adresní řádek. Kromě seznamu adres z historie nově prohledává i názvy stránek, oblíbené položky a RSS. Navíc vše přehledně třídí do skupin, což Firefox neumí. Výborným nápadem je také tučné zvýraznění domény, na které se uživatel právě nachází, byť je adresa stránky sebedelší.
Vylepšení se dočkal i vyhledávací box, který nyní "našeptává" také údaje z historie stránek. Microsoft se navíc pokusil o jeho provázání s funkcí vyhledávání slov na načtené stránce (Ctrl+F). Pokud při vyhledávání namísto lupy klepnete na tlačítko Find, proběhne vyhledání a vyhledávaný pojem se navíc na stránce žlutě zvýrazní.
Dále čtěte

Bezpečnost zůstává prioritou

Ochrana dat a soukromí nebyla opomenuta a součástí IE8 je tak nový režim InPrivate Browsing, ve kterém nedochází k ukládání uživatelských dat na disk.
explorer_4.jpgRežim spustíte v nabídce Safety nebo klepnutím na příslušný odkaz po otevření nového panelu. Zajistíte si tak, že po ukončení práce s prohlížečem budou všechny stopy, jako dočasné soubory, cookies, historie stránek, údaje ve formulářích či hesla odstraněny. To, že se nacházíte v tomto režimu, indikuje logo umístěné nalevo od adresního řádku.
Podle Microsoftu má tento režim řadu výhod, využijí ho například lidé, kteří se přes web přihlašují k e-mailu na cizím počítači nebo ti, kteří vybírají dárky přes internet. Pravděpodobněji ho však ocení především návštěvníci pornografických webů, kteří tak nebudou muset složitě mazat všechna zmiňovaná data ručně. Zlí jazykové tak okamžitě přišli s názvem "porno režim". Ať už tedy bude využíván kýmkoliv, bezpochyby jde o šikovnou a snadno použitelnou funkci.
explorer_5.jpgNovinkou je také SmartScreen filtr, což je v podstatě přepracovaný phishing filtr z IE7, který chrání před nebezpečím podvodných webů a stránek obsahujících škodlivý software. Pokud na podobnou stránku narazíte, prohlížeč vás na to upozorní.


Snadná integrace webových služeb

Hodně pozornosti na sebe strhávají také další dvě novinky, takzvané Accelerators a WebSlices. Co si pod tím představit?
V prvním případě jde o šikovné rozšíření, které umožňuje označit libovolný text a následně ho klepnutím pravého tlačítka myši vyhledat pomocí jiného webu (Wikipedie, Google, Google Maps apod.). Microsoft tady spoléhá především na spolupráci třetích stran. Každý si totiž může pro svůj web vytvořit vlastní "akcelerátor", a tím nabídnout svou službu uživatelům, kteří si ji mohou do prohlížeče integrovat. Zatím však není počet dostupných služeb příliš velký, velkou část z nich navíc tvoří ty z rodiny Windows Live.
explorer_6.jpgV podobném duchu by měly fungovat i WebSlices, které představují jakési vzdálené příbuzné RSS. Stručně řečeno se jedná o části stránek, které je možné si nechat sledovat. Pokud vás tedy z určité stránky zajímá například pouze sloupek s počasím, vložíte si právě tuto část do oblíbených položek a prohlížeč zahlásí, pokud dojde k aktualizaci obsahu.
V případě WebSlices určitě půjde o velmi subjektivní záležitost a ne každému se může tato funkce jevit jako praktická. Samotné weby navíc musí WebSlices podporovat a vývojáři tak musí části jejich kódu přepracovat. Pokud se nenajde dostatek webů, které budou WebSlices nabízet, může se stát, že tato novinka upadne velmi rychle v zapomnění.

Vylepšení je nespočet

Jednou z dalších inovací je také zvýšená stabilita. Jednotlivé panely jsou od sebe "izolovány" a pokud se na jedné stránce objeví chyba, nedojde k pádu celého prohlížeče, ale zavře se pouze daný panel.
Součástí IE8 je i tzv. Compatibility View, což je režim kompatibility, který v podstatě simuluje chod staršího IE7. Pokud narazíte na web, který byl navržen pro starší prohlížeče a objeví se tak problém s jeho zobrazením, klepněte na malou ikonu roztrhnuté stránky, která se objeví napravo od řádku s adresou. Prohlížeč tak přejde do kompatibilního režimu a web zobrazí korektně. Navíc si toto nastavení pro daný web umí zapamatovat, takže při příští návštěvě se již přepne automaticky. Lépe by si měl prohlížeč porozumět i s aplikacemi webu 2.0.

Zhodnocení

internet-explorer-8-350.jpgIE8 udělal ve svém vývoji velký krok vpřed. Kromě viditelně rychlejšího spouštění a celkově svižnější práce nabízí i mnoho dalších vlastností a vylepšení, jako jsou lepší vyhledávání, práce s panely či uživatelská přizpůsobitelnost. Jde tedy o důstojného nástupce minulé verze a konkurenta pro alternativní prohlížeče, jako jsou Firefox, Opera či Safari.
Dobrou zprávou navíc zůstává, že ačkoliv se jedná teprve o testovací verzi, která může obsahovat chyby, chová se prohlížeč velmi stabilně a při testování jsme nenarazili na žádný větší problém. Přestože není zatím dispozici česká lokalizace, lze zájemcům o vyzkoušení nových funkcí stažení určitě doporučit. Instalační soubor získáte na webových stránkách Microsoftu < http://www.microsoft.com/windows/internet-explorer/beta/default.aspx> a samotná instalace IE8 nahradí původní IE7. Nelze tedy obě verze provozovat zároveň, jako tomu bylo například u zkušebních verzí Firefoxu.
 
 

Reklama