.

Three days grace

13. prosince 2009 v 23:45 |  +zpěváci a zpěvačky+

http://xtrememusic.net/wp-content/uploads/2009/09/three-days-grace.jpg
Three days grace je alternativní rocková skupina pocházející z Kanady. Původně se kapela jmenovala Groundswell a začala vystupovat v roce 1992 v Torontu. Její členové jsou: zpěvák a kytarista Adam Gontier, bubeník a zpěvák Neil Sanderson, basový kytarista Brad Walst a hlavní kytarista Barry Stock

Jejich první album vyšlo roku 2003 překvapivě s názvem Three Days Grace.Následující výtvor bylo bonusové DVD se stejným názvem,bohužel jen limitovaná edice.A letos v červnu vydali jejich nejnovější album,které je podle mého nejznámější ze všech.Jmenuje se One-X,tento název vyšel z pocitu-cítit se sám a být přitom obklopen lidmi.


alba:

Wave of Popular Feeling (1992-1995)

Toto album se nahrálo v roce 1992. Bylo vydáno celkem 150 kopií a poté se skupina rozpadla. Skupina se v té době jmenovala Groundswell a měla 5 členů: Adam Gontier, Neil Sanderson, Brad Walst, Phil Crowe a Joe Grant. V té době také Neil hrál ve skupině jménem Oddball.

Demo (1997-2002)

V roce 1997 se Adam, Neil a Brad znovu dali dohromady tentokráte už pod názvem Three days grace. Spolu se členem skupiny Thousand Foot Krutch nahráli své první demo se třemi skladbami. Cd vyšlo v počtu 100 kusů a poté se TDG vydali na turné s Thousand Foot Krutch jako jejich předskokani.

Three days grace (2003-2005)

Po nahrání tohoto alba se ke skupině přidal kytarista Barry Stock. Z tohoto alba vzešel jejich první singl, který jim zajistil úspěch a přední místa v kanadských a amerických žebříčcích. Na příklad druhé místo na US Modern Rock, první místo v Mainstream Rock charts a další druhé místo v Canadian Rock charts. S dalším singlem Just like you přichází další úspěchy a to druhé místo v Canadian Rock charts a první místo v U.S. rock charts. poslední singl Home se dostal do skoro všech amerických rádií.

One-X (2006)

V roce 2005 se Gontier léčil ze svoji závislost na droze OxyContin, když se jeho žena Naomi postavila proti čím dál tím většímu užívání této drogy. Většina textů alba je založena na Gontierově deníku, který si v době a po době léčení vedl. Čtyřmi singly alba One-X jsou postupně: Animal I have become, Pain, Never too late a Riot. Píseň Never too late je věnovaná Naomi, jednak jako poděkování za podporu, ale taky je založena na jejim životním příběhu z mládí a tím ji a všem ostatním chtěl říct, jak už název vypovídá, že nikdy není pozdě změnit svůj život.

(2007-současnost)

V roce 2007 nahrává Gontier píseň I don't care s finskou skupinou Apocalyptica. V tomto a následujícím roce se skupina vydává na turné s mnohými skupinami např. Breaking Benjamin, Chevelle, Seether, Skillet, Nickelback, Hoobastank, Trapt, Puddle of Mudd, 3 Doors Down, Flyleaf, 12 Stones, Red, Econoline Crush a dalšíl. Gontier si zazpíval s Breaking Benjamin píseň Dance with the devil a se skupinou Seether Broken

11. srpna 2008 vydali live DVD s názvem Live at Palace a dnes už je skoro všude k dostání (i u nás)

7. října 2008 Adam Gontier zpívá spolu s dalšími kanadskými zpěváky a hudebníky píseň You have a choice (Avaaz.org), která měla sloužit ke změně politiky v Kanadě (odvolání Stephena Harpera) a měla přimět lidi, aby šli k volbám.
Kanadská rocková čtyřka,kterou tvoří Adam,Neil,Barry a Brad. Tato kapela vystupovala v letech 1992-1997 pod jménem Groundswell ,ale tehdy byli ještě v jiném složení. Jejich první album vyšlo roku 2003 překvapivě s názvem Three Days Grace.Následující výtvor bylo bonusové DVD se stejným názvem,bohužel jen limitovaná edice.A letos v červnu vydali jejich nejnovější album,které je podle mého nejznámější ze všech.Jmenuje se One-X,tento název vyšel z pocitu-cítit se sám a být přitom obklopen lidmi.
Členové skupiny:


Neil Sanderson(bubeník,zpěvák)
Povolání: Herec
Věk: 30
Datum narození: 17.12.1978
Místo narození: Peterborough, Ontario, Kanada
Znamení: Střelec
Člen skupiny:Three days grace

Brad Walst(Kytarista)

Adam Gontier(zpěvák,kytarista)

Barry Stock(kytarista)


nějaký good klip:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady Delete Lady Delete | Web | 26. prosince 2009 v 20:41 | Reagovat

No jo.. jsou proste dokonali :D

2 Askymo-admin Askymo-admin | 26. prosince 2009 v 20:53 | Reagovat

jj upe moc
[1]:

3 Alexa Alexa | 26. srpna 2011 v 21:32 | Reagovat

<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.