.

Prosinec 2008


Simple Plan životopis...

19. prosince 2008 v 22:32 simple plan

členové:

David Desrosiers(kytara,zpěv)
Sebastian Lefebvre(kytarista)
Jeff Stinco(kytarista)
Simple Plan

Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později) deset let. A jak skupina Simple Plan Vznikla? Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíž, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.

Ale kam? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Jak jednoduché. Nakonec chybělo už jen jméno a mohli varazit do světa. Jednoduchý plán nemyslíte? A přesně tak to připadalo i klukům a tak zvítezil název Simple Plan.Pierre Bouvier

19. prosince 2008 v 22:10

Povolání: Zpěvák
Věk: 29
Datum narození: 9. 05. 1979
Místo narození: Montreal, Kanada
Znamení: Býk
Člen skupiny: Simple Plan
Pierre Bouvier

životopis


Pierre Bouvier je členem skupiny Simple Plan. Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později) dese let. A jak skupina Simple Plan Vznikla? Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl sebastien volný a bydlel nejblíř, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.

Ale kam? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdir po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán. A když se do puntíku splnil nebylo co řešit - pojmenovali se Simple Plan.


fotografie

Pierre Bouvier
Pierre Bouvier

Pierre Bouvier

David Desrosiers

19. prosince 2008 v 22:04
Povolání: Baskytarista, zpěvák
Věk: 28
Datum narození: 29. 08.1980
Místo narození: Sept-Îles, Quebec, Kanada
Znamení: Panna
Člen skupiny: Simple Plan
David Desrosiers

Životopis

David Desrosiers celým jménem David Phillippe Desrosiers se narodil 29.8. 1980 ve znamení panny. Chtěl by žít na Hawaii, ale s někým koho miluje. Před skupinou Simple Plan pracoval v McDonaldu. Kluci Davida potkali v Chuckově a Pierrově staré skupině Reset, protože David s nimi nechodil na střední školu. David si před vystoupením s Pierrem zranil kotník při skateboardingu.

David se chtěl předvádět, ale selhal a na jevišti musel být opečováván Avril Lavigne. David byl vybrán, aby vystřídal Pierra, když opustil Reset. Má starší sestru Julii. Taky křičí ze spaní. Lehce se zamiluje. Oblíbené skupiny Papa Roach, American Hi/Fi, Weezer, Jimmy eat world, Green Day, 22 Jacks, No Doubt, Sugar Ray, Strung Out, Stone Temple Pilots, No Use For A Name, Lagwagon, Goldfinger, Face to Face, Sum 41, Blink-182, Foo Fighters.

Chutná mu Sushi. Má rád černou barvu. Davidovi oblíbené filmy jsou Pomáda a Pump up the volume a seriály jsou Wonder Years ( tolikrát brečel při sledování tohohle seriálu.) Oblíbený boyband je Backstreet Boys. Má rád skateboarding.

fotky

David DesrosiersDavid Desrosiers

David DesrosiersDavid Desrosiers
David Desrosiers

David DesrosiersDavid Desrosiers
David DesrosiersDavid Desrosiers
David Desrosiers

nějaký hustý videa s Davidem

Chuck Comeau

19. prosince 2008 v 21:30
Povolání: Bubeník, textař
Věk: 29
Datum narození: 17. 09.1979
Místo narození: Montreal, Kanada
Znamení: Panna
Člen skupiny: Simple Plan
Povolání: Bubeník, textař
Chuck Comeau

Životopis

Chuck Comeau se narodil v kanadském Montrealu jako Charles Andre Comeau a je členem skupiny Simple Plan. Používá přezdívku Chuckles. Ve skupině hraje na bicí a píše texty. Před Simple Plan psal pro hudební časopis. Chuck nosí brýle, nebo kontaktní čočky. Dříve se chtěl stát právníkem. Jeho oblíbené barvy jsou dětsky modrá a růžová. S nejoblíbenějších skupin jmenujme Blink 182, The Beach Boys, Guns N' Roses, Good Charlotte, Linkin Park, Sugar Ray.


Filmografie

Jako herec

2004 -Jeden den v New Yorku (New York Minute) role: Simple Plan
2003 -Episode dated 18 July 2003


Jako režisér

2004 -Simple Plan: Still Not Getting Any...
2003 -Simple Plan: A Big Package for You


Jako producent

2003 -Simple Plan: A Big Package for You


Jako skladatel

2006 -Unaccompanied Minors
2005 -Špatné zprávy pro Medvědy (Bad News Bears, The)
2004 -Simple Plan and the Invisible Madman
2003 -Dvanáct do tuctu (Cheaper by the Dozen)
2002 -It's Mean, It's Green, It's the Mystery Machine
2002 -Scooby Doo (Scooby-Doo)
2002 -
Žába k zulíbání (The Hot Chick)soutez blog.cz

18. prosince 2008 v 10:23
Tady je můj komentář k soutěži "Co byste nechtěli dostat na Vánoce?"

Moje odpověď:

Já bych nechtěla dostata od kluka kopačky.neni nic horšího když na vánoce vám kluk řekne že se chce rozejít nebo že si našel jinou holku.Ale i když se pohádáte s rodinou a nebo přáteli sobě blízkími tak potom sou vánoce o ničem a bud se u stromečku hádáte nabo vůbec spolu nemluvíte a nebo vánoce budete strávit sami s výčitky svědomí nebo budete hodně dlouho velmi naštvani .....
Let's dance2-street dance online

12. prosince 2008 v 15:15 filmy

Let's dance2-street dance

Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším
tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.režie: Jon Chu
hrají: Robert Hoffman, Briana Evigan, Will Kemp, Jennifer Rouse, Telisha Shaw, Cassie, Tony Devon, Jesus Maldonado, Mari Koda, Adam G. Sevani, Brian Anthony Wilson, Ivana Vitomir, Patrick MIchael Strange, Danielle Polanco, Black Thomas, Katie Corrado, Mark J. Parker, Tom Townsend, Dennis Farell, Harry Shum Jr., Thomas M. Hagen, Luis Salgado, Jeremy Isabella, Amanda O'Connor…
Trailer:

fotky:


Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008)
Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008) Let's Dance 2 (2008)

Let's dance online

12. prosince 2008 v 14:54 filmy

Let's dance

Lets Dance film. Každý si zaslouží šanci následovat své sny, ale někteří lidé mají jen jednu šanci. Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?
Herec hlavní role Channing Tatum rovněž hraje hlavní roli ve filmu Super NáhradníkCamp Rock ke shlédnutí

5. prosince 2008 v 16:34 filmy


prosím napište jak se vám ten film líbil:D


Kung fu panda ke shlédnutí

5. prosince 2008 v 16:14 filmy

kung fu panda

V líhni animovaných talentů studia DreamWorks se zrodil nový hrdina, který dokáže skvěle konkurovat jeho dosavadnímu tahounovi Shrekovi. Zatímco zelený zlobr se konečně usadil, na scénu nastupuje mladý, neklidný, roztomilý a totálně nešikovný pandí chlapík jménem Po.
Ten musí v akcí a vtipem nabitém příběhu ujít neuvěřitelnou cestu, během níž se z uťápnutého prodavače nudlových polévek stane legendární Dračí bojovník.

Ačkoliv se příběh odehrává ve středověké Číně, jeho kulisami by mohla být jakákoliv éra a oblast. Jeho hlavní náplní je totiž poselství, že i tomu největšímu zoufalci se může splnit jeho sen, když se ke snění přidá i trocha štěstí a především píle. Nicméně bez Číny bychom neměli hlavního hrdinu v podobě chlupaté pandy, která zbožňuje Kung Fu. Po je bojovým uměním posedlý natolik, že ignoruje vlastní nebetyčnou lenost a vydá se po pro něj nekonečných schodech do paláce v rodném Údolí klidu, aby na vlastní oči viděl volbu Dračího bojovníka - legendárního válečníka, který by zemi ochránil před pomstou démonického tygra Tai Lunga. Všeobecně se přepokládá, že se jím stane některý z pěti místních mistrů kung fu - tygřice, zmije, jeřába, kudlanky nebo opice - jenže prst guru Ugveje nakonec nečekaně ukáže na Poa.
Zdejší učitel bojových umění, mistr Sifu, tak rázem čelí největší výzvě své kariéry. Musí z nemotorného, líného a nenažraného pandy stvořit legendu kung fu dřív, než se do Údolí klidu vrátí zlý Tai Lung a přeorá ho k obrazu svému. A protože Po i jeho mistr záhy pochopí, že v těch zdánlivě největších slabinách se mohou skrývat ty největší přednosti, nemusel by sen o Dračím bojovníkovi v černobíle chlupatém provedení být pouhou utopií.
Hlavním cílem režisérů Marka Osbornea a Johna Stevensona bylo natočit animovaný film, který by se nestal jen dalším z mnoha rodinných filmů se zvířátky. "Samozřejmě se lišíme už tím, že mísíme rodinnou komedii s poctivým kung fu filmem, který naprosto respektuje pravidla žánru. Nám šlo ale především o to, aby Kung Fu Panda byla nadčasová, aby nestárla. Aby se u ní stejně bavili dnešní diváci i ti, kteří film uvidí za pár let," říká Stevenson. Tvůrcům se podařilo slavné kung fu bojovníky obsadit ještě slavnějšími hlasy. V originále je mluví Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie nebo Jackie Chan. První hereckou ligu se ale podařilo obsadit i v českém dabingu (Otakar Brousek starší, Saša Rašilov, Nela Boudová), takže zdejší diváci ochuzeni nebudou.

wallpapers(mega tapeta která na blogu neni vidět celá ale jestli si ji uložíte tak je celá a má rozměry 2769 x 3072 - 245k)Divoké vlny ke shlédnutí

4. prosince 2008 v 18:18 filmy

Divoké vlny

Popis

Hrdinou filmu je mladý tučňák skalní Cody Maverick, začínající surfař, který se chystá na účast ve svém prvním profesionálním závodu. Cody, následován filmovým štábem, který má dokumentovat jeho zážitky, opouští rodinu a rodný Mražákov v Antarktidě, aby se na ostrově Pin-Guí zúčastnil surfařského memoriálu Big Z. Cestou se setkává se surfařem Kuřetem Joem, známým propagátorem surfování Reggiem Belafontem, hledačem surfařských talentů Mikem Abromowitzem a nadšenou plavčicí Lani, kteří si všichni všimnou Codyho zápalu pro surfování, i když ho Cody občas využívá trochu podivně. Cody je přesvědčen, že vítězstvím získá vytoužený obdiv a úctu, ale když se náhodou setká se starým, vyřízeným surfařem, začne chápat, co je skutečně důležité a že opravdovým vítězem není vždycky jen ten, kdo dorazí k cíli jako první.
Film Divoké vlny je animovanou akční komedií, která nahlíží do zákulisí vzrušujícího světa


wallpapers.divoke vlny

Wall-i ke shlédnutí

4. prosince 2008 v 17:55 filmy

Wall-I


Země je už skoro přes sedm století opuštěnou planetou. Lidé ji tak znečistili a zaneřádili, že už na ní život nebyl možný a museli začít žít ve vesmírných lodích daleko od kontaminované planety. Aby se jednou mohli vrátit, postavili roboty, kteří mají v mezičase veškerý odpad zrecyklovat. Lidé ale jaksi pozapomněli roboty renovovat a vlastně zapomněli na celou Zem. VALL-I (česká podoba roztomilé anglické zkratky WALL-E) je posledním "přeživším" robotem. Lisuje v sobě césaroidní odpadkové kostky a skládá je do vysokých věží. Osamělost, přítomnost přátelského a téměř nezničitelného švába Hala, sbírání všemožných lidských předmětů (např. Rubikovy kostky, figurek trpaslíků či zipáků) a hlavně koukání na videokazetu s muzikálem Hello Dolly! (1969) ho postupně proměnily v citově uvažujícího tvora, který touží po jediném - po někom, kdo by mu stiskl ruku a miloval ho. Vall-iho šance najít někoho takového se zvyšují s příchodem krásné bílé robotky EVE.
.
ještě je tu Wll-i ke shlé dnutí z megavideo.com ale není česky
wallpapers
Diplomky za bleskovku

2. prosince 2008 v 21:19

Prosim napište do komentářů že ste si je vyzvedli a jak se vam libili nebo nelíbili

Pro peggy

pro nelly

miky

pro lysa.mary.

pro phoe-be a piper-qa

pro pejskařku

pro honnas


!!!!!!!!!!!!!!!(:bleskkovkka:)!!!!!!!!!!!!!!!!

1. prosince 2008 v 19:33


Bl
eskovka

1.ahojjj
2.kdo je na obrázku
3.její zaměstnání
4.líbí se vám tato zpěvačka
5.co se vám líbí/nelíbí na tomto blogu
6.vyber-kočka/tygr
parník/pirátská kocábka
disco/ples
zlatá/stříbrná
7.jaká je tvá oblíbená zpěvačka nebo zpěvák,skupina
8.co by si chtěl/a na diplomek?páááádiplomky budou co nejdříve(nejdřív dnes podle toho kolik se zapojí)