.

Srpen 2008


bleskovka č.2(:

29. srpna 2008 v 21:36
1.ahoj
2.jak se mate
3.víte kdo to je
4.znáte nějaký jiný hororový film ve kterem hrála
5.líbí se vam
6.vyber:
modrá,černá,obě
hororový film , zamilovaný film
papoušek , želva
7.co chcete na diplom
8.paaa:)))))))))a užijte si poslední prazdninový víkend 8))))))


Diplomky za bleskovku č.1

15. srpna 2008 v 23:09
prosim napiste do komentiku ze jste si vyzvedli své diplomky:)))))

bleskowkaa č.1

14. srpna 2008 v 18:01
Tak je tu 1.bleskajda.
1.kdo to je?
2.je zpěvák nebo herec
3. 2 filmy ve kterých hrál,
4.kolik mu je let?
5.co na diplom?


Britney spears

11. srpna 2008 v 19:17 Britney Spears
Datum narození: 02.12.1981
Místo narození: Kentwood, Louisiana, USA
Znamení: Střelec

Životopis:
Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.

V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy. Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu. Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember", kde vystupuje sama za sebe. Nejnovějším jejím albem je "In The Zone" (2003).

novaspace

11. srpna 2008 v 19:11
Novaspace

Novaspace je malo známá zpěvačka. Jeji jméno zní Jessica Bohrs .Pochází z Německa takže je to ěmecká zpěvačka. Její styl hudby se zaměřuje na dance, pop, disco a tanečni kreace. Narodila se 5.března 1980. Její výška je přibližne 170cm. Barva vlasů je blond. Barva očií je modrá. Hoby: joga , squash , tenis,. Info: ovládá angličtinu, francouzštinu a němčinu. Hraje na klavír a bicí nebo kytaru. Zpěvem si začala vydělávat už ve 13letech.
Přezpívává staré songy a díky písničce BEDS ARE BURNING se jeětě více proslavila. Její poslední song se jmenuje SO LONELY .